O firmie

Oferujemy zabudowy wnęk nowoczesnymi drzwiami bezramkowymi – uchylnymi, składanymi oraz przesuwnymi. Zaletą zabudów z drzwiami bezramkowymi jest ich prostota i elegancja. Duże gładkie powierzchnie nadają pomieszczeniu „lekki” wygląd. Fronty takie cechują się komfortem użytkowania ze względu na pełny dostęp do wnętrza zabudowy.

Ponadto oferujemy naszym klientom możliwość realizacji zabudów z klasycznymi drzwiami przesuwnymi. Drzwi przesuwne rewelacyjnie sprawdzają się w małych, wąskich pomieszczeniach, takich jak przedpokój, w których nie ma możliwości otworzenia drzwi uchylnych lub składanych.

Wieloletnie doświadczenie pozwala nam wykonywać projekty najbardziej dopasowane do Państwa potrzeb. Każda zabudowa jest indywidualnie zaprojektowana oraz przygotowana dla Państwa. Dbanie o jakość naszych usług a tym samym o zadowolenie naszych klientów zapewniło nam ponad 25-letnią obecność na rynku. Wykonywane przez nas zabudowy cechują się estetyką, funkcjonalnością i trwałością co potwierdzają opinie naszych klientów, którzy niejednokrotnie do nas wracają przy okazji kolejnych realizacji. Dołącz do nich i postaw na jakość i estetykę wykonania.